3.7 (3 oy) / 3 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Live 670NC Kablosuz Kulaklık Fiyatları

JBL Live 670 BT NC, Wireless Kulaklık , OE, Mavi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 3.002,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 3002.30
JBL Live 670 BT NC Wireless Kulaklık OE - Beyaz

Satıcı: Teknosa

4.203,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 4203.22
Jbl Live 670 BT NC Wireless Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: hizlicep

4.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 4249.00
Jbl Live 670 BT NC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 4.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 4289.00
JBL Live 670nc Wireless Beyaz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık 4.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 4289.00
JBL Live 670 BT NC, Wireless Kulaklık

Satıcı: Dever

4.947,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4947.00
JBL Live 670 Beyaz Bluetooth Kulaklık 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 5499.00
JBL Live 670 Beyaz Bluetooth Kulaklık 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 5499.00
JBL Live 670 Mavi Bluetooth Kulaklık 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 5499.00
JBL Live 670 Mavi Bluetooth Kulaklık 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 5499.00
Jbl Live 670 Bt Nc, Wireless Kulaklık , Oe, Beyaz

Satıcı: FIRATİLETİŞİM | 23 yorum

6.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 6749.00
JBL Live 670 BT NC, Wireless Kulaklık, OE, Kum Beji

Satıcı: By Damla

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 8009
JBL Live 670 BT NC, Wireless Kulaklık, OE, Kum Beji

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

8.275,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 8275.40
Jbl Live 670 BT NC Wireless Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık bej

Satıcı: akdoganhediyelikesya

8.442,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 8442.11
Jbl Live 670 Bt Nc, Wireless Kulaklık , Oe, Kum Beji

Satıcı: Trendies | 4 yorum

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 8499.00

JBL Live 670NC Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Live 670NC Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
65 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Live 670NC Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili AVRCP 1.6 A2DP 1.4 HFP 1.8
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 65 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 50 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 180 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 4 sa
• Batarya (Kulaklık) 850 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Live 670NC Kablosuz Kulaklık Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

bluetimester Profil Resmi

225 yorum

bluetimester hayal kırıklığı... ses net değil kulaklra baskı yapan tasarım. baslar var ama midleri örtüyor. etkiliyeci performansı yok vasat imza.yabancı siteelrdeki incelemelerden umutlanıp almıştım.iade sürecini başalttım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Warolinyoo Profil Resmi

9 yorum

Warolinyoo Kulaklığı kullanan var mı nasıl alınır mı almayı düşünüyorum da bir de tune 670nc mi yoksa bu mu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
ugurcan Profil Resmi

78 yorum

ugurcan @Warolinyoo bu tabii
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.