4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Quantum 810 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jbl Quantum 810 Wireless Rgb Kablolu/Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

7.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7439.10
JBL Quantum 810 Wireless RGB Kablolu/Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

7.449,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7449.47
JBL Quantum 810 Gamıng Kulaklık Kablosuz (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 7.792,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 7792.85
JBL Quantum 810 Gaming Kablosuz Kulaklık Siyah

Satıcı: Umut İnternet

8.923,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 8923.03
Jbl Quantum 810 Gaming Kablosuz Kulaklık Siyah 9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9299.00
JBL Quantum 810, Gaming Kulaklık, Kablosuz, Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9899.00
JBL Quantum 810, Gaming Kulaklık, Kablosuz, Siyah

Satıcı: Umut İnternet | 3 yorum

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 9990.00
Jbl Quantum 810 Miikrofonlu Oyuncu Kulaklğı

Satıcı: Umut İnternet

10.079,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 10079.04
JBL QUANTUM 810 GAMİNG KABLOSUZ KULAKLIK - SİYAH 11.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 11989.00
JBL Quantum 810, Gaming Kulaklık, Kablosuz, Siyah

Satıcı: Luxury Audio

11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11990.00
Jbl Quantum 810 Siyah Jb.jblq810wlblk, Kablosuz, Gaming Kulaklık

Satıcı: Inventus Bilgisayar

13.857,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13857.00

JBL Quantum 810 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Quantum 810 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Süresi (Genel):
43 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Quantum 810 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Quantum 810 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.