4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Şarj Tipi:

JBL Reflect Aero Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jbl Reflect Aero,Kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Siyah !!!!!!Outlet!!!! Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SECEDİT

3.421,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3421.60
Jbl Reflect Aero Tws Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Mint Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Plus

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5500.00
Jbl Reflect Aero,kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Mavi

Satıcı: BURAK ONLİNE | 26 yorum

6.443,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 6443.32
JBL Reflect Aero,Kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

6.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 6980
Jbl Reflect Aero,kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Beyaz

Satıcı: akdoganhediyelikesya | 26 yorum

6.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 6995.00
JBL Reflect Aero TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

7.123,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 7123.60
JBL Reflect Aero TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Mavi

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

7.123,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 7123.60
Jbl Reflect Aero Kablosuz Kulaklık Mavi

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

7.355,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 7355.40
Jbl Reflect Aero Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Ip68 - Beyaz

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

7.355,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 7355.40
Jbl Reflect Aero,Kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

7.395,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 7395.40
Jbl Reflect Aero,Kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Mavi

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

7.395,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7395.40
JBL Reflect Aero,Kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Mint

Satıcı: Amazon.com.tr

7.513,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 7523.39
Jbl Reflect Aero Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Mavi 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 7999.00
JBL Reflect Aero TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: akdoganhediyelikesya

8.095,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 8095.50
JBL Reflect Aero TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: akdoganhediyelikesya

8.095,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 8095.50
Jbl Reflect Aero TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah 8.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

16 8989.00
Jbl Reflect Aero Kablosuz Kulakiçi Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

8.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

17 8989.00
Jbl Reflect Aero Kablosuz Kulakiçi Kulaklık mavi

Satıcı: teknosa

8.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

18 8989.00
JBL Reflect Aero Kablosuz Lp68 Beyaz Kulak İçi Kulaklık 8.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 8989.00
JBL Reflect Aero Kablosuz Kulak İçi Kulaklık IP68 - Mint 8.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

20 8989.00

JBL Reflect Aero Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Reflect Aero Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
8 saat

JBL Reflect Aero Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Reflect Aero Tam Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

JBL Reflect Aero Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.