4.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Sense Lite Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

JBL Sense Lite, True Wireless Kulaklık, Mor

Satıcı: Amazon.com.tr

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 5509
JBL Sense Lite, True Wireless Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 5509
JBL Sense Lite, True Wireless Kulaklık, Bej

Satıcı: Amazon.com.tr

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 5509
Jbl Sense Lite Open-Ear Tws Kulaklık Bej 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5499.00
Jbl Sense Lite Open-Ear Tws Kulaklık Beyaz 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5499.00
Jbl Sense Lite Open-Ear Tws Kulaklık Mavi 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5499.00
Jbl Sense Lite Open-Ear Tws Kulaklık Mor 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5499.00
JBL Sense Lite, True Wireless Kulaklık, Mavi

Sadece Mobilde

6.790,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 6800
JBL Sense Lite, True Wireless Kulaklık, Beyaz

Sadece Mobilde

6.790,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 6800
JBL Sense Lite True Wireless Kablosuz Açık Kulaklık

Satıcı: Nethouse

7.305,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 7305.50
JBL Sense Lite True Wireless Kablosuz Açık Kulaklık

Satıcı: Nethouse

7.305,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 7305.50
JBL Sense Lite, True Wireless Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Nethouse

7.448,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 7448.63
JBL Sense Lite, True Wireless Kulaklık, Mor

Satıcı: Nethouse

7.448,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 7448.63
Jbl Sense Lite, True Wireless Kulak İçi Kulaklık Siyah 7.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 7649.00
JBL Sense Lite, TWS Bluetooth Kulaklık

Satıcı: MediaMarkt

7.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 7650.00
Jbl Sense Lite, True Wireless Kulaklık, Siyah

Satıcı: BURAK ONLİNE

7.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 7670.00
Jbl Sense Lite, True Wireless Kulaklık, Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

7.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

17 7689.00
Jbl Sense Lite, True Wireless Kulak İçi Kulaklık Mavi 7.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

18 7689.00
JBL Sense Lite Open-ear TWS Kulaklık - Siyah 7.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 7689.00
JBL Sense Lite, TWS Bluetooth Kulaklık

Satıcı: MediaMarkt

7.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 7690.00
JBL Sense Lite Kulak Askılı Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

7.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 7690.00
JBL Sense Lite Kulak Askılı Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Siyah

7.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 7690.00
Jbl Sense Lite True Wireless Kablosuz Açık Kulaklık

Satıcı: NetHouse

7.704,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

23 7704.30
Jbl Sense Lite True Wireless Kablosuz Açık Kulaklık

Satıcı: NetHouse

7.704,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

24 7704.30
Sense Lite True Wireless Mor Kulak içi Bluetooth Kulaklık 7.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 7999
Sense Lite True Wireless Bej Kulak içi Bluetooth Kulaklık 7.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

26 7999

JBL Sense Lite Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Sense Lite Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Sense Lite Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili AVRCP 1.6 A2DP 1.4 HFP 1.8
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa
• Batarya (Kulaklık) 55 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 560 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Sense Lite Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.