4.2 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Sense Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

JBL Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Nethouse

7.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 7999
JBL Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 8509
JBL Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 8509
Jbl Sense Pro Tws Kulaklık Gri 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8499.00
Jbl Sense Pro Tws Kulaklık Beyaz 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 8499.00
Jbl Sense Pro Tws Kulaklık Mavi 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8499.00
JBL Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Mavi

Sadece Mobilde

9.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10000
JBL Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Gri

Satıcı: Nethouse

10.355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 10355.00
JBL Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Mavi

Satıcı: Nethouse

10.355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 10355.00
JBL Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Gri

Sadece Mobilde

10.490,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10500
JBL Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Mavi

Satıcı: Nethouse

10.552,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 10552.63
JBL Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Gri

Satıcı: Nethouse

10.552,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 10552.63
Jbl Sense Pro, True Wireless Kulak İçi Kulaklık Siyah 10.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 10899.00
Jbl Sense Pro, True Wireless Kulak İçi Kulaklık Beyaz 10.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 10899.00
Jbl Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Siyah

Satıcı: Luxury Audio

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

15 10900.00
Jbl Sense Pro, True Wireless Kulaklık, Mor

Satıcı: Luxury Audio

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

16 10900.00
JBL , True Wireless Kulaklık

Satıcı: Nethouse

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 10900.00
JBL , True Wireless Kulaklık

Satıcı: MediaMarkt

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 10900.00
JBL Sense Pro Tws Kulak Askılı Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Nethouse

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

19 10900.00
JBL Sense Pro Tws Kulak Askılı Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Gri

Satıcı: Nethouse

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

20 10900.00
Jbl Sense Pro, True Wireless Kulaklık

Satıcı: NetHouse

10.914,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

21 10914.10
Jbl Sense Pro, True Wireless Kulaklık

Satıcı: NetHouse

10.914,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

22 10914.10
Sense Pro True Wireless Gri Bluetooth Kulaklık 11.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

23 11339
Sense Pro True Wireless Beyaz Kulak İçi TWX Bluetooth Kulaklık 11.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

24 11339

JBL Sense Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Sense Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Sense Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Profili AVRCP 1.6 A2DP 1.3 HFP 1.9
• Bluetooth Özellikleri LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 3.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 38 saat
• Şarj Tipi Kablosuz Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 4 sa
• Batarya (Kulaklık) 60 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 630 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Sense Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.