Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Soundgear Clips Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

JBL SoundGear Clips,TWS Bluetooth Açık Kulaklık, Ghost

Satıcı: Nethouse

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6999.00
JBL SoundGear Clips,TWS Bluetooth Açık Kulaklık, Ghost

Satıcı: Nethouse

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 6999.00
Jbl Soundgear Clips, True Wireless Kulak Içi Kulaklık Mavi 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6999.00
Jbl Soundgear Clips, True Wireless Kulak Içi Kulaklık Mor 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6999.00
JBL SoundGear Clips,TWS Bluetooth Açık Kulaklık, Ghost-Mor

Satıcı: Nethouse

7.750,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 7750.30
JBL SoundGear Clips,TWS Bluetooth Açık Kulaklık, Ghost-Mor 7.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 7990.00
JBL Soundgear Clips Gerçek Kablosuz Açık Kulak Kulaklık, SonicArc Tasarım, 32 Saate Kadar Toplam Çalma Süresi, 4 Işın Oluşturan Mikrofon, IP54 Suya ve Toza Dayanıklı, JBL OpenSound Teknolojisi, Ghost

Satıcı: Amazon.com.tr

8.311,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 8321.55
JBL SoundGear Clips,TWS Bluetooth Açık Kulaklık, Ghost

Satıcı: Amazon.com.tr

8.311,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 8321.55
JBL SoundGear Clips,TWS Bluetooth Açık Kulaklık, Ghost

Satıcı: Nethouse

8.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 8790.00
SoundGear Clips Ghost Beyaz TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8409
JBL SoundGear Clips,TWS Bluetooth Açık Kulaklık, Ghost-Mavi

Satıcı: Nethouse

8.515,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 8515.63
JBL Soundgear Clips Gerçek Kablosuz Açık Kulak Kulaklık, SonicArc Tasarım, 32 Saate Kadar Toplam Çalma Süresi, 4 Işın Oluşturan Mikrofon, IP54 Suya ve Toza Dayanıklı, JBL OpenSound Teknolojisi, Ghost

Satıcı: Amazon.com.tr

8.663,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

12 8673.42
Jbl Soundgear Clips IP54 Suya Dayanıklı Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Stereo Dokunmatik Kontrol - Metal

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 4 yorum

8.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 8789.00
Jbl Soundgear Clips, IP54 Tws Bluetooth Açık Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 4 yorum

8.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

14 8789.00
Jbl Soundgear Clips, True Wireless Kulak İçi Kulaklık Siyah 8.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

15 8789.00
Jbl Soundgear Clips, True Wireless Kulak İçi Kulaklık Bakır 8.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

16 8789.00
JBL SoundGear Clips TWS Bluetooth Açık Kulaklık Ghost-Beyaz 8.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

17 8789.00
JBL SoundGear Clips TWS Bluetooth Açık Kulaklık Ghost-Siyah 8.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

18 8789.00
JBL SoundGear Clips True Wireless Kulak İçi Kulaklık - Mor 8.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

19 8789.00
JBL SoundGear Clips True Wireless Kulak İçi Kulaklık - Siyah 8.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

20 8789.00
JBL SoundGear Clips,TWS Bluetooth Açık Kulaklık, Ghost

Satıcı: Nethouse

8.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

21 8790.00
SoundGear Clips TWS Ghost Mor Bluetooth Kulaklık 8.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 8790.00

JBL Soundgear Clips Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Soundgear Clips Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Soundgear Clips Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili AVRCP 1.6 A2DP 1.4 HFP 1.8
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 4 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 32 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa
• Batarya (Kulaklık) 55 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 530 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Soundgear Clips Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.