Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
JBL Soundgear Sense – Kablosuz Bluetooth Açık Kulaklık – Su sıçramasına karşı korumalı ve konforlu – Beyaz Satıcı: Amazon.com.tr
5.984,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
1 5994.05
Jbl Soundgear Sense Tws Kul Beyaz
6.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 6299.00
Jbl SoundGear Sense Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz
6.989,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
3 6989.00
Jbl Soundgear Sense,tws Kulaklık, Beyaz
Satıcı: Luxury Audio | 1 yorum
6.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 6990.00
Jbl Soundgear Sense,tws Kulaklık, Siyah - standart
Satıcı: k-yonlineticaret
16.573,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 16573.96
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER