Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
JBL Tune 527BT Kablosuz Kulaküstü Kulaklık
1.899,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
1 1909
Jbl Tune 527Bt Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Satıcı: Webzone
2.311,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 2311.60
JBL Tune 527BT Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık siyah Satıcı: webzone
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 2499.00
JBL Tune 527BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah Satıcı: MEDIAMARKT
2.538,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 2538.20
JBL Tune 527BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah Satıcı: OptimumBar
2.580,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 2580.00
Jbl Tune 527Bt Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah
2.589,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 2589.00
JBL Tune 527BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah Satıcı: MediaMarkt
2.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 2590.00
JBL Tune 527BT Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık siyah Satıcı: mediamarkt
2.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 2590.00
JBL Tune 527BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Satıcı: OptimumBar
2.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
9 2950.00
JBL Tune 527BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Satıcı: Cansın Market
2.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
10 2980.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER7 yorum