4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Tune 680NC Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jbl Tune 680 Bt Nc Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Mavi

Satıcı: ZORLU BİLİŞİM | 1 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3999.00
JBL Tune 680 BT NC Bluetooth Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: RV TEKNOLOJİ

3.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3800.00
JBL Tune 680 BT NC Bluetooth Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3899.00
JBL Tune 680 BT NC Bluetooth Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: Blackbox

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3899.00
JBL Tune 680 BT NC Bluetooth Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: Blackbox

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 3899.00
Jbl Tune 680 Bt Nc Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Mavi

Satıcı: SEYHAN TELEKOMÜNİKASYON | 1 yorum

4.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4180.00
JBL Tune 680NC Bluetooth 6.0 Kulak Üstü Kulaklık mavi

Satıcı: cagriteknomarket

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 4599.00
JBL Tune 680 BT NC Bluetooth Kulaküstü Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Nethouse

4.635,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 4635.63
JBL Tune 680 BT NC Bluetooth Kulaküstü Kulaklık, Mavi

Satıcı: Nethouse

4.635,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 4635.63
Tune 680 BT NC Siyah Kulak üstü Bluetooth Kulaklık 4.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 4679
JBL Tune 680 Bt Nc Wireless Kulaklık Oe Siyah

Satıcı: Teknotürk Mağazacılık- Turkcell Mağazası

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4699.00
JBL Tune 680 Bt Nc Wireless Kulaklık Oe Mavi

Satıcı: Teknotürk Mağazacılık- Turkcell Mağazası

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4699.00
Jbl Tune 680 BT NC Wireless Kulaklık Bluetooth Kulak Üstü OE, Bej 4.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 4789.00
Jbl Tune 680 BT NC Wireless Kulaklık Bluetooth Kulak Üstü OE, Beyaz 4.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 4789.00
JBL Tune 680BT NC Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Mavi 4.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

15 4789.00
JBL Tune 680BT NC Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Siyah 4.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

16 4789.00
Jbl Tune 680 BT NC Wireless Bluetooth 5.0 Kulak Üstü Kulaklık mavi

Satıcı: mediamarkt

4.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

17 4790.00
Tune 680 BT NC Mavi Bluetooth Kulaküstü Kulaklık 4.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

18 4989

JBL Tune 680NC Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Tune 680NC Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
76 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Tune 680NC Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Profili AVRCP 1.6 A2DP 1.4 HFP 1.8
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 76 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 38 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 5 sa
• Batarya (Kulaklık) 690 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Tune 680NC Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.