4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Tune 730BT Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jbl Tune 730BT Wireless Kulaklık, Ct, Oe,bej

Satıcı: Harcabitmez | 4 yorum

3.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3159.00
Jbl Tune 730BT Wireless Kulaklık, Ct, Oe,bej

Satıcı: N.E.T İLETİŞİM BİLİŞİM LTD ŞTİ | 4 yorum

3.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3159.00
JBL Tune 730BT Wireless Bluetooth 5.0 Kulak Üstü Kulaklık mavi

Satıcı: lideriletisimvdf

3.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 3298.00
JBL Tune 730BT Wireless Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

3.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3449.00
JBL Tune 730BT Wireless Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Bej

Satıcı: Nethouse

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3499.00
JBL Tune 730BT Wireless Bluetooth 5.0 Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: umranglobal

3.582,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3582.00
Jbl Tune 730Bt Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Bej 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3599.00
Jbl Tune 730Bt Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Mavi 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3599.00
Jbl Tune 730Bt Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3599.00
Jbl Tune 730Bt Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3599.00
JBL Tune 730BT Wireless Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: Teknosa

3.625,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 3625.02
JBL Tune 730BT Wireless Kulaklık, Ct, Oe,mavi

Satıcı: Teknosa

3.625,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 3625.02
Jbl Tune 730Bt Wireless Kulak Üstü Kulaklık Siyah 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 3699.00
Jbl Tune 730Bt Wireless Kulak Üstü Kulaklık Bej 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 3699.00
JBL Tune 730bt Wireless CT OE Siyah Kulaklık 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 3699.00
JBL Tune 730bt Wireless CT OE Beyaz Kulaklık 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 3699.00
JBL Tune 730BT Wireless Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Bej 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

17 3699.00
JBL Tune 730BT Wireless Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Mavi 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

18 3699.00
JBL Tune 730BT Wireless Kulaklık, Ct, Oe,siyah

Satıcı: TEKNOSA

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

19 3699.00
JBL Tune 730BT Wireless Kulaklık, Ct, Oe,bej

Satıcı: TEKNOSA

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

20 3699.00

JBL Tune 730BT Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Tune 730BT Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
76 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Tune 730BT Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Profili AVRCP 1.6 A2DP 1.4 HFP 1.8
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 76 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 45 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 5 sa
• Batarya (Kulaklık) 500 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Tune 730BT Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.