Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Vibe 100 TWS Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

JBL Vibe 100tws Siyah/Auriculares Inear True Wireless

Satıcı: ASLAN TELEKOM

2.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 2290
JBL Vıbe 100 Tws Wireless Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: ASLAN TELEKOM

2.146,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2146.20
Jbl Vıbe 100 Tws Bluetooth Kulaklık Siyah Jblv100twsblk

Satıcı: ASLAN TELEKOM

2.148,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 2148.60
JBL VIBE 100TWS,KABLOSUZ KULAKICI KULAKLIK,SIYAH

Satıcı: ASLAN TELEKOM

2.166,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 2166.00
JBL Vıbe 100 Tws Wireless Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: ASLAN TELEKOM

2.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2180.00
JBL Vıbe 100tws,kablosuz Kulakıcı Kulaklık,sıyah

Satıcı: ASLAN TELEKOM

2.235,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2235.00
JBL Vibe 100TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: ASLANTELEKOM | 145 yorum

2.261,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 2261.13
JBL Vibe 100 TWS Kulaklık Siyah Kulakiçi Stereo Bluetooth 5.0 Aktif Gürültü Önleme Yok

Satıcı: SEYHAN TELEKOMÜNİKASYON | 525 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 2499.00
JBL Vibe 100 TWS Kulaklık Siyah Kulakiçi Stereo Bluetooth 5.0 Aktif Gürültü Önleme Yok

Satıcı: ASLANTELEKOM | 525 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 2599.00

JBL Vibe 100 TWS Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Vibe 100 TWS Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Vibe 100 TWS Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Vibe 100 TWS Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.