Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Vibe Beam 2 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jbl Vibe Beam2 True Wireless Kulak Içi Kulaklık Beyaz 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 2999.00
Jbl Vibe Beam2 True Wireless Kulak Içi Kulaklık Mavi 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 2999.00
Jbl Vibe Beam2 True Wireless Kulak Içi Kulaklık Siyah 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 2999.00
Jbl Vibe Beam2 True Wireless Kulak Içi Kulaklık Pembe 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2999.00
JBL Vibe Beam2 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Beyaz

Satıcı: Nethouse

3.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3249.00
JBL Vibe Beam2 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Siyah

Satıcı: Nethouse

3.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3249.00
Jbl Vibe Beam2 True Wireless Kulak İçi Kulaklık Beyaz 3.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 3289.00
Jbl Vibe Beam2 True Wireless Kulak İçi Kulaklık Mavi 3.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 3289.00
Jbl Vibe Beam2 Tws Kablosuz Kulak Içi Kulaklık - Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 3290.00
Jbl Vibe Beam2 Tws Kablosuz Kulak Içi Kulaklık - Pembe

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 1 yorum

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 3290.00
JBL Vibe Beam2 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Beyaz 3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 3290.00
JBL Vibe Beam2 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Siyah 3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 3290.00
JBL Vibe Beam2 True Wireless IE Pembe Kulaklık 3.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 3689.00
JBL Vibe Beam2 True Wireless IE Siyah Kulaklık 3.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 3689.00

JBL Vibe Beam 2 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Vibe Beam 2 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
10 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Vibe Beam 2 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili AVRCP 1.6 A2DP 1.4 HFP 1.8
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 10 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 5.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 40 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa
• Batarya (Kulaklık) 50 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 550 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Vibe Beam 2 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.