Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Şarj Tipi:
USB

Jopus Acustica Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jopus Acustica Bluetooth Kulaklık Mikrofonlu - Mavi

Satıcı: Jopus | 1 yorum

499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 499.99
Jopus Mikrofonlu Ses Seviyesi,Arama,Şarkı Değiştirme Kontrol Düğmeli Bluetooth Kablosuz Kulaklık Acustica

Satıcı: JOPUS

459,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 459.99
Jopus Mikrofonlu Ses Seviyesi,Arama,Şarkı Değiştirme Kontrol Düğmeli Bluetooth Kablosuz Kulaklık Acustica

Satıcı: JOPUS

459,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 459.99
Jopus Mikrofonlu Ses Seviyesi,Arama,Şarkı Değiştirme Kontrol Düğmeli Bluetooth Kablosuz Kulaklık Acustica

Satıcı: Jopus

462,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 462.50
Jopus Acustica Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık

Satıcı: JOPUS

480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 480.00
Jopus Acustica Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık

Satıcı: JOPUS

480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 480.00
Jopus Bluetooth Kulaklık iOS Android Uyumlu Yüksek Ses Kalitesi Mikrofonlu Kulaklık Acustica Gri

Satıcı: Simkon İletişim

499,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

7 509.99
Jopus Bluetooth Kulaklık iOS Android Uyumlu Yüksek Ses Kalitesi Mikrofonlu Kulaklık Acustica Mavi

Satıcı: Simkon İletişim

499,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 509.99
Jopus Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Acustica Red Kırmızı, 9396

Satıcı: Simkon İletişim

499,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 509.99
Jopus Bluetooth Kulaklık iOS Android Uyumlu Yüksek Ses Kalitesi Mikrofonlu Kulaklık Acustica Mavi

Satıcı: Jopus

499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 499.99
Jopus Bluetooth Kulaklık iOS Android Uyumlu Yüksek Ses Kalitesi Mikrofonlu Kulaklık Acustica Red

Satıcı: Jopus

499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 499.99
Jopus Acustica Bluetooth Kulaklık Mikrofonlu - Siyah

Satıcı: Tekno Grup | 1 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 699.00

Jopus Acustica Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Jopus Acustica Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
USB

Jopus Acustica Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Jopus Acustica Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Jopus Acustica Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.