Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Şarj Tipi:

Jopus Elegante Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jopus Kulak İçi TWS Bluetooth Kulaklık Elegante Siyah, 057541

Satıcı: Simkon İletişim

828,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 838.99
Jopus Dijital Şarj Göstergeli Kaliteli Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Elegante Tws

Satıcı: Jopus

765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 765.00
Jopus İos - Android - Uyumlu Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık TWS Dijital Göstergeli Elegante Siyah

Satıcı: Jopus

772,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 772.76
Jopus İos - Android - Uyumlu Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık TWS Dijital Göstergeli Elegante Beyaz

Satıcı: Jopus

772,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 772.76
Jopus Dijital Şarj Göstergeli Kaliteli Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Elegante TWS

Satıcı: JOPUS

781,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 781.99
Jopus Dijital Şarj Göstergeli Kaliteli Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Elegante TWS

Satıcı: JOPUS

781,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 781.99
Jopus Elegante TWS Dijital Göstergeli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: JOPUS

816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 816.00
Jopus Elegante TWS Dijital Göstergeli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: JOPUS

816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 816.00
Jopus Kulak İçi TWS Bluetooth Kulaklık Elegante Beyaz, 057539

Satıcı: Simkon İletişim

828,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 838.99
Jopus Elegante Tws Dijital Göstergeli Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: Jopus

849,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 849.99
Jopus Elegante Tws Dijital Göstergeli Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: Jopus

849,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 849.99

Jopus Elegante Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Jopus Elegante Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var

Jopus Elegante Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Jopus Elegante Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.