Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Jopus Kaliteli Mikrofonlu Stereo Ses Extra Bass Bluetooth Kulaklık Pods Tetra
Satıcı: Jopus
765,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 765.00
Jopus iOS ve Android Uyumlu - Bluetooth Kulaklık - HiFi Stereo Mikrofonlu Tetra Satıcı: Jopus
793,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 793.47
Jopus Tetra TWS Bluetooth Kulaklık Hifi Stereo Ses Bluetooth V5.3 HD Mikrofon Satıcı: JOPUS
816,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 816.00
Jopus Kulak içi TWS Bluetooth Kulaklık Pods Tetra Mikrofonlu HiFi Stereo, 8978 Satıcı: Simkon İletişim
849,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
4 859.99
Jopus iOS ve Android Uyumlu - Bluetooth Kulaklık - HiFi Stereo Mikrofonlu Tetra - Beyaz
Satıcı: Jopus
849,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 849.99
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER