Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat

Karler STN-28 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Hdr Karler Stn-28 Bluetooth Mikrofonlu LED Işıklı Hafıza Kartı Girişli Kulak Üstü Kedi Kulaklık

Satıcı: ELECTROAWM | 19 yorum

419,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 419.90
Hdr Karler Stn-28 Bluetooth Mikrofonlu LED Işıklı Hafıza Kartı Girişli Kulak Üstü Kedi Kulaklık

Satıcı: pell aksesuar | 19 yorum

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 429.00
Karler Bass STN28 Kablosuz Kedi Kulaklık mavi

Satıcı: aksesuarcep34

464,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 464.91
Karler Bass Kedi Kulak Led Işıklı Mikronlu Hafıza Kartı Ve Aux Girişli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Karler Stn28

Satıcı: Ekspres Pazar

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 499.00
Karler Bass Kedi Kulak Led Işıklı Mikronlu Hafıza Kartı Ve Aux Girişli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Karler Stn28

Satıcı: Ekspres Pazar

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 499.00
Karler STN-28 Bluetooth 5.0 Kulak Üstü Kulaklık pembe

Satıcı: desingshop

725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 725.00
Karler Bass STN28 Kablosuz Kedi Kulaklık - Pembe

Satıcı: USLUCAN ALIŞVERİŞ

953,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 953.14
Karler Bass STN28 Kablosuz Kedi Kulaklık - Lila

Satıcı: USLUCAN ALIŞVERİŞ

953,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 953.14
Karler Bass STN28 Kablosuz Kedi Kulaklık - Pembe

Satıcı: MARSİLYAN

1.748,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1748.21

Karler STN-28 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Karler STN-28 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
7 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
148 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

Karler STN-28 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 148 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 150 dk
• Batarya (Kulaklık) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Karler STN-28 Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Karler STN-28 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.