Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Kensa KB-200 Titreşimli Makarali Tek Kulak Bluetooth Kulaklik white - Siyah
Satıcı: Black Oto
700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 700.00
Nustecno Kensa Kb-200 Makaralı Titreşimli Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık
Satıcı: Mutlu Mandalina
646,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 646.60
Girex Teknoloji Kensa Kb-200 Makaralı Bluetooth Kulaklık
Satıcı: Mutlu Mandalina
646,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 646.60
Girex Teknoloji Kensa Kb-200 Makaralı Bluetooth Kulaklık Satıcı: Mobil Fırsat
735,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 735.00
Kensa Kb-200 Makaralı Titreşimli Mikrofonlu Siyah Bluetooth Kulaklık Satıcı: KENS TEKNOLOJ
735,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 735.08
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER