Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bukrem Store Lapas BTK-ZR76 Anc Özellikli Dokunmatik LCD Ekranlı Tws Bluetooth 5.4 Kulak Içi Kulaklık Beyaz
Satıcı: bukremstore
999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 999.99
Lapas BTK-ZR76 Anc Özellikli Dokunmatik LCD Ekranlı Tws Kulak Içi Bluetooth V5.4 Kulaklık
Satıcı: Tek Marketim
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 1999.00
Lapas Btk-Zr76 Anc Özellikli Dokunmatik Lcd Ekranlı Tws Kulak Içi Bluetooth V5.4 Kulaklık
Satıcı: YOUNGKIT
2.229,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 2229.90
Lapas BTK-ZR76 ANC Özellikli Dokunmatik LCD Ekranlı TWS Kulak İçi Bluetooth v5.4 Kulaklık Satıcı: YOUNGKİT
2.294,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
4 2304
Senon Lapas BTK-ZR76 ANC Özellikli Dokunmatik LCD Ekranlı TWS Kulak İçi Bluetooth v5.4 Kulaklık Satıcı: SENON SHOP
2.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
5 2359
Lapas Btk-zr76 Anc Özellikli Dokunmatik Lcd Ekranlı Tws Kulak Içi Bluetooth V5.4 Kulaklık Satıcı: YOUNGKIT
2.422,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 2422.55
Lapas Btk-Zr76 Anc Özellikli Dokunmatik Lcd Ekranlı Tws Kulak İçi Bluetooth V5.4 Kulaklık Satıcı: YOUNGKIT
2.532,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 2532.67
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER