Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Zenith Works Lapas BTK- ZR77 Hd Ses Tws Kulak Içi Bluetooth V5. 3 Kulaklık - Beyaz
Satıcı: YOUNGKİT
1.426,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 1426.90
Lapas BTK-ZR77 HD Ses Kaliteli TWS Kulak İçi Bluetooth v5.3 Kulaklık Satıcı: YOUNGKİT
1.412,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
2 1422
Lapas BTK-ZR77 Hd Ses Kaliteli Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık
Satıcı: Roket Aksesuarcı
1.458,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 1458.73
Lapas Btk-zr77 Hd Ses Kaliteli Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık Satıcı: YOUNGKIT
1.491,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
4 1491.51
Senon Lapas BTK-ZR77 HD Ses Kaliteli TWS Kulak İçi Bluetooth v5.3 Kulaklık Satıcı: SENON SHOP
1.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
5 1529
Lapas Btk-Zr77 Hd Ses Kaliteli Tws Kulak İçi Bluetooth V5.3 Kulaklık Satıcı: YOUNGKIT
1.559,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 1559.31
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER