Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Şarj Tipi:

Lapas BTK-ZR78 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Roketcim Lapas BTK-ZR78 Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık - Gold

Satıcı: Roket Aksesuarcı

1.908,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 1908.93
Lapas Btk-Zr78 Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık Gri

Satıcı: YOUNGKIT

1.939,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 1939.60
Lapas Btk-Zr78 Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık

Satıcı: YOUNGKIT

1.939,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 1939.60
Lapas Btk-zr78 Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık Gri

Satıcı: YOUNGKİT

1.941,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 1951
Lapas Btk-zr78 Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık

Satıcı: YOUNGKİT

1.941,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 1951.2
Senon Lapas BTK-ZR78 ANC Özellikli ENC Teknolojili TWS Kulak İçi Bluetooth v5.3 Kulaklık (Beyaz)

Satıcı: SENON SHOP

1.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 1969
Lapas Btk-zr78 Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık

Satıcı: YOUNGKIT

2.050,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2050.31
Lapas Btk-zr78 Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık Gri

Satıcı: YOUNGKIT

2.050,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2050.31
Lapas Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak İçi Bluetooth Kulaklık BTK-ZR78 V5.3 Gri

Satıcı: YOUNGKİT

2.096,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 2096.91
Lapas Btk-Zr78 Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık

Satıcı: YOUNGKIT

2.143,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 2143.51
Lapas Btk-Zr78 Anc Özellikli Enc Teknolojili Tws Kulak Içi Bluetooth V5.3 Kulaklık Gri

Satıcı: YOUNGKIT

2.143,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 2143.51

Lapas BTK-ZR78 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lapas BTK-ZR78 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lapas BTK-ZR78 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lapas BTK-ZR78 Tam Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Lapas BTK-ZR78 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.