Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lapas BTK-ZR79 Tws Kulak Içi Bluetooth Kulaklık V5.3 Siyah
Satıcı: YOUNGKİT | 3 yorum
1.762,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 1762.11
Lapas BTK-ZR79 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık v5.3 Siyah Satıcı: YOUNGKİT
1.632,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 1642
Lapas BTK-ZR79 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık v5.3 Gümüş Satıcı: YOUNGKİT
1.632,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 1642
Lapas BTK-ZR79 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık v5.3 Gold Satıcı: YOUNGKIT
1.722,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
4 1722.95
Lapas BTK-ZR79 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık v5.3 Gümüş Satıcı: YOUNGKIT
1.722,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
5 1722.95
Lapas BTK-ZR79 Tws Kulak Içi Bluetooth Kulaklık V5.3 Gold
Satıcı: YOUNGKİT | 3 yorum
1.762,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 1762.11
Senon Lapas BTK-ZR79 TWS Kulak İçi Bluetooth v5.3 Kulaklık (Siyah) Satıcı: SENON SHOP
1.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
7 1809
Lapas Btk-Zr79 Tws Kulak İçi Bluetooth Kulaklık V5.3 Gümüş Satıcı: YOUNGKIT
1.801,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
8 1801.27
Lapas Btk-Zr79 Tws Kulak İçi Bluetooth Kulaklık V5.3 Siyah Satıcı: YOUNGKIT
1.801,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
9 1801.27
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER