Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
12 saat

Lapas LP-HD001 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Lapas Aktif Gürültü Önleyici ANC Özellikli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Lapas LP-HD001 v5.4 Gri

Satıcı: YOUNGKİT

2.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2435
Lapas Aktif Gürültü Önleyici Anc Özellikli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Lapas Lp-Hd001 V5.4 Gri

Satıcı: YOUNGKIT

2.357,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2357.80
Lapas Aktif Gürültü Önleyici Anc Özellikli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Lapas Lp-Hd001 V5.4 Krem

Satıcı: YOUNGKIT

2.357,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2357.80
Lapas Aktif Gürültü Önleyici ANC Özellikli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Lapas LP-HD001 v5.4 Siyah

Satıcı: YOUNGKİT

2.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2435
Lapas Aktif Gürültü Önleyici ANC Özellikli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Lapas LP-HD001 v5.4 Krem

Satıcı: YOUNGKİT

2.425,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 2435.4
Roketcim Lapas LP-HD001 Anc Özellikli Kulak Üstü Bluetooth V5.4 Kulaklık

Satıcı: Roket Aksesuarcı

2.478,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 2478.07
Roketcim Lapas LP-HD001 Anc Özellikli Kulak Üstü Bluetooth V5.4 Kulaklık

Satıcı: Roket Aksesuarcı

2.478,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 2478.07
Lapas Aktif Gürültü Önleyici ANC Özellikli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Lapas LP-HD001 v5.4 Krem

Satıcı: YOUNGKIT

2.561,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2561.59
Lapas Aktif Gürültü Önleyici ANC Özellikli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Lapas LP-HD001 v5.4 Siyah

Satıcı: YOUNGKIT

2.561,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2561.59
Lapas Aktif Gürültü Önleyici Anc Özellikli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Lp-Hd001 V5.4 Krem

Satıcı: YOUNGKIT

2.678,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 2678.03
Lapas Aktif Gürültü Önleyici Anc Özellikli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Lp-Hd001 V5.4 Gri

Satıcı: YOUNGKIT

2.678,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 2678.03

Lapas LP-HD001 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lapas LP-HD001 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
12 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
130 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

Lapas LP-HD001 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 12 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 10 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 130 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 150 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lapas LP-HD001 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.