Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Lenovo E310 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Lenovo E310 Beyaz ''True'' Wireless Stereo Kulaklık Kulakiçi Müzik Dinleyebilme Özelliği ile GXD1Q65145

Satıcı: Hepsiburada | 62 yorum

510,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 510.37
Lenovo E310 True Wireless Stereo Kulaklık Siyah GXD1Q65146

Satıcı: KENS TEKNOLOJİ | 12 yorum

579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 579.00
Lenovo E310 True Wireless Stereo Kulaklık Beyaz

Satıcı: Emka-Store

625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 635
Lenovo E310 Tws Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Hancell Teknoloji

673,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 673.20
Lenovo E310 Stereo Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık beyaz

Satıcı: bolge-iletisim

675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 675.00
Lenovo E310 True Wireless Stereo Earbuds Standalone - Black

Satıcı: Nethouse

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 699.00
Lenovo E310 True Wireless Stereo Earbuds Standalone - Black

Satıcı: NetHouse

764,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 764.10
Lenovo E310 Streo Bluetooh Kablosuz Kulaklık Beyaz

Satıcı: Prospera

781,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 781.08
LENOVO Lenovo E310 True Wireless Stereo Kulaklık - Beyaz

Satıcı: KanyonTeknoloji

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 789.00
LENOVO E310 True Wireless Stereo Earbuds standalone - Black

Satıcı: ÇINAR SHOP HOME

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 789.00
Lenovo E310 Stereo Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık beyaz

Satıcı: albayrakteknoloji

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 799.00
Lenovo E310 True Wireless Stereo Kulaklık Siyah GXD1Q65146

Satıcı: Nethouse

823,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 823.53
Lenovo E310 True Wireless Stereo Kulaklık Siyah GXD1Q65146

Satıcı: uğur iletişim

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 890.00
Lenovo E310 True Wireless Stereo Bluetooth Kulaklık

Satıcı: CDA BİLİŞİM

907,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 917.1
Lenovo E310 True Wireless Stereo Bluetooth Kulaklık

Satıcı: CDA BİLİŞİM

907,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 917.1

Lenovo E310 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo E310 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
50 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lenovo E310 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 20 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 30 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 280 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları GXD1Q65145

Lenovo E310 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.