Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Eb320 Krem (Moon Rock White) Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Satıcı: Smallman
1.241,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 1241.40
Lenovo Eb320 Beyaz (Cherry White) Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Satıcı: Smallman
1.241,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 1241.40
LENOVO Beyaz (Cherry White) Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Satıcı: Smallman
1.337,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 1337.44
LENOVO Krem (Moon Rock White) Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Satıcı: Smallman
1.337,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 1337.44
Lenovo EB320 Krem (Moon Rock White) Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Satıcı: Smallman | 2 yorum
1.409,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 1409.63
Lenovo EB320 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz (Cherry White)
Satıcı: Smallman
1.409,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 1409.63
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER