Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lenovo Lecoo EH101 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Lenovo Lecoo Eh101 3.5 Mm Jacklı Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Anka Bilgisayar

273,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 273.50
Lenovo Lecoo Eh101 3.5 Mm Jacklı Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Zemheri Alışveriş

305,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 305.20
Lenovo Lecoo EH101 3.5mm Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Teknostore

325,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 325.50
Lenovo Lecoo EH101 3.5 Mm Jacklı Gümüş Tasarımlı Siyah Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Teknostore

282,44 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 292.44
Lecoo EH101 Kablolu 3.5mm Jacklı Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Siyah - Gümüş

Satıcı: Teknostore | 32 yorum

343,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 343.00
Lecoo Eh101 Mikrofonlu Kulak Içi Kablolu 3.5mm Jack Stereo Kulaklık Siyah Ergonomik Tasarım

Satıcı: Teknostore

365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 365.00
Lenovo Lecoo EH101 3.5mm Jacklı Gümüş Tasarımlı Siyah Kablolu Kulak Içi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: zemheri

389,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 389.01
Lenovo Lecoo EH101 3.5 Mm Jacklı Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

397,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 397.91
LENOVO LECOO EH101 3.5MM JACKLI GÜMÜŞ TASARIMLI SİYAH KABLOLU KULAK İÇİ MİKROFONLU KULAKLIK (44DEX34

Satıcı: dexparadox

464,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 464.91
Lenovo Lecoo Eh101 3.5Mm Jacklı Kulak Içi Mikrofonlu Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 660.00

Lenovo Lecoo EH101 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo EH101 Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

Lenovo Lecoo EH101 Kablolu Kulaklık 3.5mm 273,50 TL
Lenovo Lecoo EH101 Type-C Kablolu Kulaklık USB Type-C 351,44 TL

Lenovo Lecoo EH101 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz

Lenovo Lecoo EH101 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo Lecoo EH101 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.