Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lenovo Lecoo EH103 3.5mm Kablolu Kulaklık Fiyatları

Lecoo EH103 Kablolu 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık - Gürültü Önleyici Mikrofon, Ses Ayarı Paneli, Terlemeye Dayanıklı, Evrensel Uyumluluk, Spor İş Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

260,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 270
Lenovo Lecoo Eh103 3.5 Mm Jacklı Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Anka Bilgisayar

296,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 296.90
Lecoo Lenovo Eh103 3.5mm Jacklı Kulak Içi Mikrofonlu Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

305,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 305.44
Lenovo Lecoo Eh103 3.5 Mm Jacklı Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Zemheri Alışveriş

309,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 309.30
Lenovo Lecoo EH103 Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Teknostore

347,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 347.82
Lecoo EH103 Kablolu 3.5mm Jacklı Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Siyah - Siyah - Gold

Satıcı: Teknostore | 18 yorum

369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 369.00
Zemheri Lenovo Lecoo EH103 3.5 mm Jacklı Kablolu Kulak Içi Mikrofonlu Kulaklık - Beyaz

Satıcı: zemheri

394,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 394.40
Lenovo Lecoo EH103 Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: MaxiTekno

398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 398.00
Lenovo Lecoo EH103 3.5 Mm Jacklı Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

401,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 401.67
Lecoo Eh103 Kablolu 3.5mm Jacklı Kulak Içi Mikrofonlu Kulaklık Siyah

Satıcı: Maxitekno

416,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 416.00
Lenovo Lecoo Eh103 3.5Mm Jacklı Kulak Içi Mikrofonlu Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

687,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 687.00

Lenovo Lecoo EH103 3.5mm Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo EH103 3.5mm Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

Lenovo Lecoo EH103 3.5mm Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz

Lenovo Lecoo EH103 3.5mm Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo Lecoo EH103 3.5mm Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.