Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lenovo Lecoo EH104 Type-C Kablolu Kulaklık Fiyatları

LENOVO LECOO EH104C-W Stereo Type-C Beyaz Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Teknostore

310,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 310.04
LENOVO LECOO EH104C-PR Stereo Type-C PEMBE Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Teknostore

310,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 310.04
Lecoo EH104 Kablolu Type-C Girişli Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık - Sağlam Kablo Yapısı, Ses Ayarı Panelli, Stereo HD Mikrofon, Spor İş, Oyun için Evrensel Uyumluluk, Kulak İçi Kulaklık Kırmızı

Satıcı: TeknoStore

313,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 323.9
Lecoo EH104 Kablolu Type-C Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık mavi

Satıcı: Techmarketim

319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 319.00
Lecoo EH104 Kablolu Type-C Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık mavi

Satıcı: TechnohomeShop

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 349.00
Lenovo Lecoo EH104 Kablolu Type-C Kulak İçi Kulaklık Kırmızı

Satıcı: Teknostore

351,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 351.54
Lenovo Lecoo EH104 Kablolu Type-C Kulak İçi Kulaklık Pembe

Satıcı: Teknostore

351,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 351.54
Lenovo Lecoo EH104 Kablolu Type-C Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknostore | 75 yorum

374,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 374.00
Lecoo EH104 Kablolu Type-C Kulak İçi Kulaklık Pembe

Satıcı: Teknostore | 75 yorum

374,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 374.00
Lecoo Eh104 Type-c Kablolu Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Evrensel Telefon Uyumlu Mavi

Satıcı: Teknostore

395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 395.00
Lecoo Eh104 Kablolu Type-c Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknostore

395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 395.00
Lenovo Lecoo Eh104 Kablolu Type-C Kulak Içi Kulaklık Kırmızı

Satıcı: Yaren İletişim - Turkcell Mağazası

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

12 549.00
Lenovo Lecoo Eh104 Kablolu Type-C Kulak Içi Kulaklık Mavi

Satıcı: Yaren İletişim - Turkcell Mağazası

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

13 549.00

Lenovo Lecoo EH104 Type-C Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo EH104 Type-C Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

Lenovo Lecoo EH104 3.5mm Kablolu Kulaklık 3.5mm 234,06 TL
Lenovo Lecoo EH104 Type-C Kablolu Kulaklık 3.5mm 310,04 TL

Lenovo Lecoo EH104 Type-C Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz

Lenovo Lecoo EH104 Type-C Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo Lecoo EH104 Type-C Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.