Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
3 saat

Lenovo Lecoo ES204 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Lecoo ES204 Boyun Bantlı Kablosuz Bluetooth 5.0 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: cepbucep

346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 346.00
Lecoo Lenovo Es204 Boyun Bantlı Bluetooth 5.0 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

357,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 357.88
Lenovo Lecoo ES204 Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Teknostore

397,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 397.12
Lenovo Lecoo ES204 Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Aytticaret

430,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 430.43
Lenovo Lecoo Es204 Boyun Bantlı Mikrofonlu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: Teknostore | 90 yorum

442,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 442.00
Lenovo Lecoo Es204 Boyun Bantlı Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Kulaklık Boyuna Asılan

Satıcı: AYTTİCARET

446,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 446.66
Lecoo ES204 Boyun Bantlı Kablosuz Bluetooth 5.0 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: arzuelektronik

452,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 452.62
OEM Lenovo Lecoo ES204 Boyun Bantlı Mikrofonlu Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Snn.elk.otomasyon

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 499.00
Lenovo Lecoo Es204 Boyun Bantlı Kablosuz Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: Fidigital Teknoloji - Turkcell Mağazası

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 499.00
Lenovo Lecoo Es204 Boyun Bantlı Kablosuz Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: Tekin İletişim-Turkcell Mağazası

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 550.00

Lenovo Lecoo ES204 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo ES204 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
3 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lenovo Lecoo ES204 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 3 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 60 dk

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo Lecoo ES204 Kablosuz Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mustafa m**** a**** Profil Resmi

1 yorum

Mustafa m**** a**** Oncelikle bu kulakligi dusunen arkadaslar icin yaziyorum ben ilk a101 den aldim 55 liraya garantisiz tabi zam geldi baya sey oldu bu fiyati gordu 2 saatte sarj oluyor sizin dinleme seviyenize gore maksimum 3.4 saat gidiyor ama dersenizki ben full acarim sesi 1 saat gider
Benim nacizane tavsiyem buna bu parayi vereceginize gidin lenovo he05 alin 8 saat dayanikli kendimde suanda onu kullaniyorum
Cok iyi kulaklik ucu miknatisli karisma olmuyor sinir bozmuyor hos goruntusu var sesi on numara sarj kablosu cikiyor icinden ve 4 adet silikon kulaklik kulak boyuna gore 2 saatte sarj oluyor 8 saat gidiyor gunde sadece 1 kere sarja takiyorum gayet memnunum beni dinlediginiz icin tesekkur ederim umarim isinize yarar
Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.