Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lecoo ES207 Bluetooth 5.2 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Satıcı: Akarsu İletişim Teknoloji Ürünleri | 2 yorum
1.398,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 1398.03
Lecoo ES207 Bluetooth Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah Satıcı: M-Teknoloji
1.517,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 1517.08
Lenovo Lecoo Es207 Mikrofonlu Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz Satıcı: Demsan - Turkcell Mağazası
1.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 1800.00
Lenovo ES207 Kulak Üstü Kulak Üstü Kulaklık
Satıcı: MSM TECH
1.810,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 1810.90
Lenovo Lecoo Es207 Mikrofonlu Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz Satıcı: SULTANGAZİ MOBİL İLETİŞİM - Turkcell Mağazası
1.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 1849.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER