4.0 (1 oy) / 1 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
3 saat
Şarj Tipi:

Lenovo Lecoo EW301 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Lecoo EW301 Kablosuz Bluetooth 5.0 TWS Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık - 20 Saat Oynatma Süresi, Sıvıya ve Toza Karşı Dayanıklı, Spor, İş, Oyun için, Dokunmatik Kontrol, Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: Enkar Teknoloji

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 709
Lecoo EW301 Kablosuz Bluetooth 5.0 TWS Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık - 20 Saat Oynatma Süresi, Sıvıya ve Toza Karşı Dayanıklı, Spor, İş, Oyun için, Dokunmatik Kontrol, Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Enkar Teknoloji

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 709
Lenovo Lecoo EW301 Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: UYGUNVİTRİN

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 699.00
Lenovo Lecoo EW301 Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: UYGUNVİTRİN

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 719.00
Lenovo Lecoo Ew301 Bluetooth Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SATIŞ PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 720.00
Lenovo Lecoo Ew301 Bluetooth Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SATIŞ PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 720.00
Lecoo EW301 Kablosuz Bluetooth 5.0 TWS Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: enkarteknoloji

768,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 768.84
Lecoo EW301 Kablosuz Bluetooth 5.0 TWS Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: Enkar Teknoloji | 41 yorum

895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 895.00
Lecoo EW301 Kablosuz Bluetooth 5.0 TWS Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: mbpc

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 899.00
Lecoo EW301 Kablosuz Bluetooth 5.0 Tws Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: MB MÜHENDİSLİK

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 900.00
Lenovo Lecoo EW301 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

909,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 909.88
Lenovo Lecoo EW301 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

909,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 909.88
Lecoo Ew301 Bluetooth 5.0 Kablosuz Tws Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ - AKSA GSM

994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 994.00
Lecoo Ew301 Bluetooth 5.0 Kablosuz Tws Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ - AKSA GSM

994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 994.00

Lenovo Lecoo EW301 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo EW301 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
3 saat
Şarj Süresi:

Lenovo Lecoo EW301 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo Lecoo EW301 Tam Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Lenovo Lecoo EW301 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

İnceleyen A*** Profil Resmi

19 yorum

İnceleyen A*** Tam bir fiyat performans ürünü. Kullanıp da memnun kaldığım ürünlerden biridir. Zamanında A101'den 200 TL ye almıştım. Gerek ses kalitesi, gerek ses yüksekliği olarak gayet güzel bir kulaklık. Son ses seviyesi gayet yeterli, son sese alınca ses kalitesinde hafif bir bozulma oluyor ama hemen hemen çoğu kulaklıkta bu durum mevcut. Fiyatı 350 TL ye kadar çıkmış durumda. Bence bu fiyata halen daha da alınabilir bir kulaklık. Malzeme kalitesi güzel ama kapak mekanizması uzun kullanımda biraz gevşiyor. Kısaca ürünü tavsiye ederim. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.