Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Yok
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz

Lenovo Lecoo HT106 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Lecoo HT106 Kablolu 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Turkuaz

Satıcı: Teknostore

452,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 452.02
Lecoo HT106 Kablolu 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık - Telefon, PC, Laptop Uyumlu, İş, Oyun, Çağrı Merkezi için, Esnek Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Turkuaz (Turkuaz)

Satıcı: TeknoStore

469,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 479
Lenovo Lecoo HT106 Siyah Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Teknostore

483,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 483.92
Lenovo Lecoo HT106 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Turkuaz

Satıcı: Teknostore

500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 500.00
Lecoo HT106 USB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah siyah

Satıcı: Teknostore

507,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 507.78
Lenovo Lecoo HT106 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Teknostore

518,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 518.01
Lecoo HT106 Kablolu 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Turkuaz

Satıcı: Teknostore | 17 yorum

522,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 522.00
Lecoo HT106 USB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık - PC, Laptop, Tablet, Telefon Uyumlu, İş, Oyun, Çağrı Merkezi için, Esnek Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Turkuaz (Turkuaz)

Satıcı: TeknoStore

526,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 536
Lecoo HT106 Kablolu 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık - Telefon, PC, Laptop Uyumlu, Ergonomik Kulak Yastıkları, İş, Oyun, Çağrı Merkezi için, Esnek Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: TeknoStore

529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 539
Lecoo HT106 Kablolu 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore | 17 yorum

584,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 584.00
Lecoo HT106 Kablolu 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Turkuaz

Satıcı: Teknostore

589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 589.00
Lecoo HT106 USB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 610.00

Lenovo Lecoo HT106 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo HT106 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Yok
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lenovo Lecoo HT106 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Kumanda Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Lenovo Lecoo HT106 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.