Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Sürücü Çapı:

Lenovo Lecoo HT406 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Lecoo HT406 3.5mm Jack + USB Kablolu RGB Kulak Üstü Gaming Kulaklık siyah

Satıcı: Teknostore

761,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 761.67
Lecoo HT406 3.5mm Jack + USB Kablolu RGB Aydınlatmalı Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

813,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 813.83
Lecoo Lecoo Ht406 Mikrofonlu Stereo RGB Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: Teknostore

850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 850.00
Lecoo HT406 3.5mm Jack+ USB Kulak Üstü RGB LED Aydınlatmalı Kablolu Gaming Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore | 9 yorum

907,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 907.00
Lenovo Lecoo Ht406 Kulak Üstü Rgb Led Aydınlatmalı Kablolu Gaming Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknotürk Mağazacılık- Turkcell Mağazası

1.214,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1214.00
Lenovo Lecoo Ht406 Kulak Üstü Rgb Led Aydınlatmalı Kablolu Gaming Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

1.232,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1232.00
Lecoo HT406 3.5mm Jack + USB Kablolu RGB Kulak Üstü Gaming Kulaklık siyah

Satıcı: MaxiTekno

1.668,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1668.42
Lecoo Lecoo Ht406 Mikrofonlu Stereo RGB Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: MaxiTekno

1.834,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 1834.00
Lenovo Lecoo Rgb Aydınlatmalı Gaming Kulaklık Usb+3.5mm Jacklı Kulaküstü Siyah/kırmızı HT406

Satıcı: kuralay

2.268,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2268.74

Lenovo Lecoo HT406 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo HT406 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo Lecoo HT406 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.