Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz

Lenovo Lecoo HT409 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Lecoo HT409 USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Mikrofonlu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknopcsarf | 7 yorum

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 749.00
Lecoo HT409 USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Mikrofonlu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah

Satıcı: TeknoStore

748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 758
Lecoo Ht409 Rgb Işıklı Usb Mikrofonlu Kablolu Oyuncu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknopcsarf

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 749.00
Lecoo HT409 USB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü RGB Gaming Kulaklık siyah

Satıcı: Teknostore

749,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 749.58
Lecoo HT409 RGB USB Gaming Oyuncu Kulaküstü Kulaklığı Siyah

Satıcı: Teknostore

751,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 751.75
Lecoo HT409 USB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü RGB Gaming Kulaklık beyaz

Satıcı: Teknostore | 1 yorum

772,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 772.83
Lecoo HT409 RGB USB Gaming Oyuncu Kulaküstü Kulaklığı Beyaz

Satıcı: Teknostore

827,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 827.41
Lecoo Ht409 Rgb Işıklı Usb Mikrofonlu Kablolu Oyuncu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

834,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 834.00
Lenovo Lecoo HT409 USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Mikrofonlu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

838,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 838.00
Lenovo Lecoo HT409 USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Mikrofonlu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknostore

863,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 863.00
Lecoo HT409 USB Kablolu RGB Aydınlatmalı Mikrofonlu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore | 7 yorum

893,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 893.00

Lenovo Lecoo HT409 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo HT409 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lenovo Lecoo HT409 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi RGB
• Akustik Yapı Kapalı
• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok
• Kumanda Var
• Kumanda İşlevi Ses Kontrol
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Ağırlık 285 g

Lenovo Lecoo HT409 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.