Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Lenovo TA210 Siyah (Black) Kulak Içi Bluetooth Kulaklık
Satıcı: OKYANUS MALATYA
3.977,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 3977.00
Lenovo Lenovo TA210 Beyaz (Cherry White) Kulak Içi Bluetooth Kulaklık
Satıcı: OKYANUS MALATYA
3.977,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 3977.00
Lenovo Ta210 Siyah (Black) Kulak Içi Bluetooth Kulaklık
Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
8.544,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 8544.60
Lenovo Ta210 Beyaz (Cherry White) Kulak Içi Bluetooth Kulaklık
Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
8.547,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 8547.30
Lenovo TA210 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık siyah Satıcı: OKYANUSMALATYA
8.855,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 8855.00
Lenovo TA210 Siyah (Black) Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
9.222,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
6 9222.00
Lenovo TA210 Beyaz (Cherry White) Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
9.222,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
7 9222.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER