Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
4 saat

Lenovo Thinkplus LP23 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Thinkplus Kablosuz Kulaklık Lp23 Yeşil

Satıcı: Torima

675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 675.00
Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Thinkplus Kablosuz Kulaklık Lp23 Beyaz

Satıcı: Torima

675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 675.00
Lenovo Thinkplus Lp23 Beyaz Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: Torima

697,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 697.50
Lenovo Thinkplus Lp23 Yeşil Bluetooth BT 5.4 Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Torima

697,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 697.50
Lenovo Thinkplus Lp23 Yeşil Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: Torima

675,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 685
Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Thinkplus Kablosuz Kulaklık LP23 Beyaz

Satıcı: Torima | 3 yorum

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 750.00
Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Thinkplus Kablosuz Kulaklık LP23 Yeşil

Satıcı: Torima | 3 yorum

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 750.00
LENOVO Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Thinkplus Kablosuz Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 750.00
LENOVO Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Thinkplus Kablosuz Kulaklık Yeşil

Satıcı: Torima

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 750.00
Lenovo Thinkplus Lp23 Beyaz Bluetooth Bt 5.4 Kablosuz Kulaklık beyaz

Satıcı: TORİMA

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 750.00
Lenovo Thinkplus Lp23 Beyaz Bluetooth BT 5.4 Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Torima

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 750.00
Lenovo Thinkplus Lp23 Yeşil Bluetooth BT 5.4 Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Torima

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 750.00

Lenovo Thinkplus LP23 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Thinkplus LP23 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
4 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
30 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Lenovo Thinkplus LP23 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 4 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 18 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 30 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo Thinkplus LP23 Tam Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Lenovo Thinkplus LP23 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.