5.0 (1 oy) / 3 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Lenovo Thinkplus Th30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1000.00
Lenovo Thinkplus Th30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima

1.156,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 1156.30
Lenovo Thinkplus Th30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

1.156,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 1156.30
Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1162.50
Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

1.162,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 1162.50
Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Beyaz (Siyah)

Satıcı: Torima | 6 yorum

1.125,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 1135
Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

1.125,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 1135
Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Siyah

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 1260
Lenovo Bluetooth Kulaklık Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık TH30 Beyaz

Satıcı: Torima | 45 yorum

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1250.00
Lenovo Thinkplus TH30 Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Ergonomik Tasarım Siyah

Satıcı: Torima | 45 yorum

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 1250.00
Lenovo Thinkplus TH30 Bluetooth 5.1 Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: TORİMA

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 1250.00
Lenovo Thinkplus Th30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1250.00
Lenovo Thinkplus Th30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 1250.00
Lenovo Thinkplus Th30 Kablosuz Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 1250.00
LENOVO Bluetooth Kulaklık Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık Beyaz

Satıcı: KOZA TEKNOMARKET

1.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1590.00

Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Özellikleri SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Batarya (Kulaklık) 250 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo Thinkplus TH30 Kablosuz Kulaklık Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hakan Profil Resmi

65 yorum

Hakan @Epey Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Hakan Profil Resmi

65 yorum

Hakan Epey kulaklıkta şarj kutusu falan yok kendi kapasitesi 250 mAh, ayrıca özelliklerinde genel kullanımda(%80 güç düzeyinde) 9 saat kullanım gösteriyor, ek olarak da Bluetooth sürümü 5.3
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.