Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Tws Yoga Pc Edition Kulaklık Kozmik Mavi GXD1P47518 - Lacivert
Satıcı: Hepsiburada | 45 yorum
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 999.00
LENOVO Lenovo Tws Yoga Pc Edition Kulaklık - Deniz Mavisi Satıcı: Trendyol
1.262,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 1262.74
Lenovo Yoga Pc Edition Anc Tws Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Satıcı: Hancell Teknoloji
1.521,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 1521.00
Lenovo Tws Yoga Pc Edition Kulaklık - Deniz Mavisi
Satıcı: Edakik
1.619,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 1619.10
LENOVO Lenovo Tws Yoga Pc Edition Kulaklık - Deniz Mavisi Satıcı: OnlineMarketing
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 1699.00
Lenovo Tws Yoga Pc Edition Kulaklık Deniz Mavisi GXD1N63507
Satıcı: huyameki55 | 45 yorum
1.830,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 1830.00
Lenovo Tws Yoga Pc Edition Kulaklık - Deniz Mavisi Satıcı: Deppo Market
2.759,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 2759.08
Lenovo Tws Yoga Pc Edition Kulaklık - Deniz Mavisi
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
14 dk önce
8 3499.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
VARYANT