Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.1
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Lenovo X15 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Lenovo X15Pro Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 600.00
LENOVO Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Kablosuz Kulaklık X15 Pro Siyah

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 650.00
LENOVO X15pro Tws 5.1 Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 650.00
Lenovo X15pro Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

832,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 832.50
Lenovo X15pro Beyaz Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Torima

832,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 832.50
Lenovo X15Pro Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

837,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 837.00
Lenovo X15Pro Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima

837,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 837.00
Lenovo X15Pro Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

810,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 820
Lenovo Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Kablosuz Kulaklık X15 Pro Siyah

Satıcı: Torima | 229 yorum

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 900.00
Lenovo X15Pro Beyaz Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Torima | 229 yorum

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 900.00
Lenovo X15Pro Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 900.00
Lenovo X15Pro Beyaz Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Torima

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 900.00
Lenovo X15Pro Beyaz Bluetooth 5.1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Toy Fox

1.940,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 1940.96

Lenovo X15 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo X15 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.1
Var
Kullanım Süresi (Genel):
3 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Lenovo X15 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.1
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 3 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 20 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo X15 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.