Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Lenovo X9 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

LENOVO 4XD1R31390 TWS Earbuds (X9 Edition) Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

2.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 2679
Lenovo X9 Edition Kulakiçi Bluetooth Kulaklık (4XD1R31390)

Satıcı: Betaplus

2.483,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2483.08
Lenovo X9 Edition Kulakiçi Bluetooth Kulaklık (4XD1R31390)

Satıcı: Betaplus

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 2599.00
Lenovo X9 Edition Kulakiçi Bluetooth Kulaklık (4XD1R31390) 2.478,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2488.96
Lenovo X9 Edition Kulakiçi Bluetooth Kulaklık (4XD1R31390) 2.478,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2488.96
Lenovo X9 Edition Kulakiçi Bluetooth Kulaklık (4XD1R31390)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

2.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 2699.10
Lenovo 4Xd1r31390 Tws Earbuds (X9 Edition) Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: ZmTeknoloji

3.199,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 3199.70
Lenovo X9 Edition Kulakiçi Bluetooth Kulaklık (4XD1R31390)

Satıcı: KASVABİLİŞİM

3.423,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 3423.83
Lenovo X9 Edition Kulakiçi Bluetooth Kulaklık (4XD1R31390) 3.627,76 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3637.76
Lenovo X9 Tws Bluetooth Kulak Içi Kulaklık 4XD1R31390 - Çok Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

5.032,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 5032.35

Lenovo X9 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Lenovo X9 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
3 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Lenovo X9 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Lenovo X9 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.