Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexon Speakerbuds Bluetooth Kulaklık & Bluetooth Hoparlör Gri
Satıcı: Saygan Tasarım
6.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 6750.00
Lexon Speakerbuds Bluetooth Kulaklık & Bluetooth Hoparlör LA127G Satıcı: Galatasaray Kırtasiye
7.350,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 7360
Lexon Speakerbuds Bluetooth Kulaklık & Bluetooth Hoparlör
Satıcı: ylmzhome
14.548,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 14548.10
Lexon Speakerbuds Bluetooth Kulaklık & Bluetooth Hoparlör Siyah LA127N
Satıcı: ofisturka
28.642,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 28642.65
Lexon Speakerbuds Bluetooth Kulaklık & Bluetooth Hoparlör Mavi LA127B
Satıcı: ofisturka
28.642,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
5 28642.65
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER