Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Linkage Bluetooth Kulaklık Şarj Edilebilir Kablosuz Kulaklık - Yüksek Ses Kalitesi - Pro9S Satıcı: Ruha Online
459,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 459.08
Linkage Bluetooth Wireless V5.1 Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Pro9s
Satıcı: LİLİTH
461,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 461.60
Linkage Bluetooth Kulaklık Şarj Edilebilir Kablosuz Kulaklık - Yüksek Ses Kalitesi - Pro9s Satıcı: GülşenGSM
465,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 465.00
Linkage Bluetooth Kulaklık Şarj Edilebilir Kablosuz Kulaklık - Yüksek Ses Kalitesi - Pro9s Satıcı: AMD GROUP
470,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 470.00
Linkage Bluetooth Kulaklık Şarj Edilebilir Kablosuz Kulaklık Yüksek Ses Kalitesi Pro9s
Satıcı: RAGGO
480,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 480.10
Azurtech Linkage PRO9S Kablosuz Bluetooth Kulaklık | Hi-Fi Stereo Ses | 5.1 Sürüm | Cvc 8.0 Mikrofon | 200MAH Şarj Kutusu - beyaz
Satıcı: Azurtech
649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 649.00
Linkage PRO9S Kablosuz Bluetooth Kulaklık | Hi-Fi Stereo Ses | 5.1 Sürüm | CVC 8.0 Mikrofon | 200mAh Şarj Kutusu - Beyaz
Satıcı: ÇAĞDAŞ STORE | 1 yorum
670,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 670.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER