Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

LinkTech H16 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Linktech H16 Type-C Stereo Kulak içi Kablolu Kulaklık Siyah

Satıcı: fecrtoptan

299,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 309.7
Linktech H16 Type-C Stereo Kulak içi Kablolu Kulaklık Beyaz

Satıcı: fecrtoptan

299,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 309.7
Linktech H16 Type-C Stereo Kulak içi Kablolu Kulaklık siyah

Satıcı: fecrtoptan

299,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 299.70
Linktech H16 Type-C Stereo Kulak içi Kablolu Kulaklık beyaz

Satıcı: fecrtoptan

299,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 299.70
Linktech H16 Type-C Stereo Kulak içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

275,72 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 285.72
Linktech H16 Type-C Stereo Kulak içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

275,72 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 285.72
Linktech H16 Type-c Stereo Kulak Içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: FULL FOCUS

290,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 300
Linktech H16 Type-c Stereo Kulak Içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: TeknoFun Store

331,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 331.55
Linktech H16 Kulak Içi Usb-C Kablolu Mikrofonlu Kulaklık - Beyaz

Satıcı: IŞIK AKSESUAR | 32 yorum

299,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 309
Linktech H16 Kulak Içi Usb-C Kablolu Mikrofonlu Kulaklık - Siyah

Satıcı: Akıncı Telekom | 32 yorum

299,70 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 309.7
Linktech H16 Kulak İçi Kablolu Mikrofonlu Type-C Kulaklık

Satıcı: TELKUR TEKNOLOJİ

455,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 455.30

LinkTech H16 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech H16 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

LinkTech H16 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech H16 Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

LinkTech H16 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.