Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

LinkTech H677 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Linktech H677 Premium 3.5mm Mıknatıslı Kulak Içi Kablolu Kulaklık - Siyah

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 4 yorum

494,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 494.00
Linktech H677 Premium 3.5mm Mıknatıslı Kulak Içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 464.00
Linktech Süper Bass Kablolu Kulaklık , H677 Mavi Mikrofonlu Metal Kablolu Kulaklık , Premiu

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 464.00
LinkTech H677 Siyah Mikrofonlu Metal Kablolu Kulaklık , Premi

Satıcı: Koza Ebrar

488,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 488.93
LinkTech H677 Premium Metal Super Bas Kulak içi 3.5mm AUX Kablolu Mavi Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

488,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 488.93
Linktech Süper Bass Kablolu Kulaklık , Linktech H677 Mavi Mikrofonlu Metal Kablolu Kulaklık , Premium Aux Kablolu Kulaklık - Siyah

Satıcı: PalaZTecH

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 499.00
LinkTech H677 Premium 3.5mm Mıknatıslı Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

504,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 504.88
LinkTech H677 Premium 3.5mm Mıknatıslı Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

504,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 504.88
LinkTech H677 Premium 3.5mm Mıknatıslı Kulak İçi Kablolu Kulaklık Beyaz

Satıcı: fecrtoptan

531,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 541.45
LinkTech H677 Premium 3.5mm Mıknatıslı Kulak İçi Kablolu Kulaklık Mavi

Satıcı: fecrtoptan

531,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 541.45

LinkTech H677 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech H677 Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

LinkTech H677 Kablolu Kulaklık 3.5mm 464,00 TL
LinkTech H678 Kablolu Kulaklık USB Type-C 568,78 TL

LinkTech H677 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz

LinkTech H677 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech H677 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.