Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

LinkTech H71 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Linktech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak Içi Kablolu Kulaklık - Siyah

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 1 yorum

393,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 393.30
LinkTech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

361,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 361.84
LinkTech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

361,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 361.84
LinkTech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

373,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 373.64
LinkTech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

373,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 373.64
Linktech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak Içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: cepnet bilişim

393,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 393.00
LinkTech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak İçi Kablolu Kulaklık Kahverengi

Satıcı: fecrtoptan

393,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 403.3
LinkTech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak İçi Kablolu Kulaklık Yeşil

Satıcı: fecrtoptan

393,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 403.3
LinkTech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak İçi Kablolu Kulaklık Siyah

Satıcı: fecrtoptan

393,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 403.3
Linktech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak Içi Kablolu Kulaklık - Yeşil

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 1 yorum

393,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 393.30
Linktech H71 Ekstra Bass 3.5mm Kulak Içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: BUY10 Teknoloji

393,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 393.30

LinkTech H71 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech H71 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

LinkTech H71 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech H71 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.