Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

LinkTech H72 Kablolu Kulaklık Fiyatları

H72 Mikrofonlu Yüksek Baslı Kulak Içi Type-C Kablolu Kulaklık

Satıcı: bartiniavm

423,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 423.35
LinkTech H72 Ekstra Bass Type-C Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

393,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 393.71
LinkTech H72 Ekstra Bass Type-C Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

393,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 393.71
LinkTech H72 Ekstra Bass Type-C Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

406,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 406.56
LinkTech H72 Ekstra Bass Type-C Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

406,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 406.56
Linktech H72 Ekstra Bass Type-C Kulak Içi Kablolu Kulaklık - Yeşil

Satıcı: PLATİNUM PLUS MARKT | 8 yorum

427,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 427.90
LinkTech H72 Ekstra Bass Type-C Kulak İçi Kablolu Kulaklık Beyaz

Satıcı: fecrtoptan

427,95 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 437.95
LinkTech H72 Ekstra Bass Type-C Kulak İçi Kablolu Kulaklık Siyah

Satıcı: fecrtoptan

427,95 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 437.95
LinkTech H72 Ekstra Bass Type-C Kulak İçi Kablolu Kulaklık Yeşil

Satıcı: fecrtoptan

427,95 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 437.95
Linktech H72 Ekstra Bass Type-C Kablolu Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: fecrtoptan

427,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 427.95
Linktech H72 Ekstra Bass Type-C Kablolu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: fecrtoptan

427,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 427.95

LinkTech H72 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech H72 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

LinkTech H72 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech H72 Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

LinkTech H72 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.