Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

LinkTech H75 EarPods Kablolu Kulaklık Fiyatları

Linktech H75 Type-C Stereo Kulak Içi Kablolu Kulaklık - Siyah

Satıcı: TeknoFunStore | 4 yorum

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 499.00
Linktech H75 Type-C Stereo Kulak Içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: m-teknoloji

463,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 463.30
LinkTech H75 Type-C Stereo Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

473,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 473.62
LinkTech H75 Type-C Stereo Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

473,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 473.62
Linktech H75 Type-C Stereo Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Satıcı: m-teknoloji

476,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 476.10
Linktech H75 Type-C Stereo Kulak Içi Kablolu Kulaklık - Gri

Satıcı: TeknoFunStore | 4 yorum

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 499.00
Linktech H75 Type-c Stereo Kulak Içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Karadeniz Bilişim

501,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 501.93
Linktech H75 Type-c Stereo Kulak Içi Kablolu Kulaklık

Satıcı: Karadeniz Bilişim

501,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 501.93
LinkTech H75 Type-C Stereo Kulak İçi Kablolu Kulaklık Gold-Altın

Satıcı: fecrtoptan

514,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 524.8
LinkTech H75 Type-C Stereo Kulak İçi Kablolu Kulaklık Siyah

Satıcı: fecrtoptan

514,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 524.8
LinkTech H75 Type-C Stereo Kulak İçi Kablolu Kulaklık Silver-Gri

Satıcı: fecrtoptan

514,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

11 524.8

LinkTech H75 EarPods Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech H75 EarPods Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech H75 EarPods Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.