Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

LinkTech HP5 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Linktech Premium Hp5 Bluetooth Kulaklık - Gümüş

Satıcı: cephaneaksesuar | 5 yorum

999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 999.99
LinkTech HP5 ANC Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: EKİN TEKNOLOGY

924,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 924.06
Link Tech Kulak Üstü Kulaklık Hp5

Satıcı: cepnet bilişim

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1099.00
LinkTech HP5 ANC Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

1.189,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1189.42
LinkTech HP5 ANC Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

1.189,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1189.42
LinkTech HP5 ANC Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Yeşil

Satıcı: cepnet bilişim

1.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 1202
LinkTech HP5 ANC Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Pembe

Satıcı: cepnet bilişim

1.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 1202
Linktech Hp5 Anc Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: cepnet bilişim

1.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1192.00
LinkTech HP5 ANC Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık Silver-Gri

Satıcı: cepnet bilişim

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 1209
LinkTech HP5 ANC Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.228,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 1228.21
Linktech Hp5 Anc Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Gri

Satıcı: PLATİNUM PLUS MARKT

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 1250.00

LinkTech HP5 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech HP5 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
90 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
200 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

LinkTech HP5 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP HSP
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 90 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 200 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Batarya (Kulaklık) 800 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech HP5 Kablosuz Kulaklık Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Muhammed C** Profil Resmi

2 yorum

Muhammed C** Epey.com ürünün kendi sitesinde 500 mah yazıyor neden acaba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Muhammed C** Kulaklık Pil Kapasitesi Lityum Pili 3.7V 800mA kısmına bakın.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
Faruk K*** Profil Resmi

58 yorum

Faruk K*** Epey, bataryası 800 mAh olarak belirtildi, düzeltebilirseniz sevinirim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.