Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

LinkTech HP8 Premium ANC Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Linktech Hp8 Anc Premium Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Turuncu

Satıcı: LİDER TEKNO | 2 yorum

1.751,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1751.52
LinkTech HP8 ANC Premium Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.979,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 1979.33
LinkTech HP8 ANC Premium Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.979,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1979.33
Linktech Hp8 Anc Premium Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: dijital aksesuar dünyası | 2 yorum

2.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 2050.00
LinkTech HP8 ANC Premium Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: TEKNO KERVANI

2.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 2069
Linktech Hp8 Anc Premium Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

2.073,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 2073.50
Linktech Hp8 Anc Premium Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

2.073,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2073.50
LinkTech HP8 ANC Premium Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: fecrtoptan

2.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 2093.5
LinkTech HP8 ANC Premium Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Turuncu

Satıcı: fecrtoptan

2.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 2093.5

LinkTech HP8 Premium ANC Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech HP8 Premium ANC Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
90 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
300 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

LinkTech HP8 Premium ANC Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP HSP
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 90 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 76 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 300 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 240 dk
• Batarya (Kulaklık) 800 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech HP8 Premium ANC Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.