Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
30 saat

LinkTech S27 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Linktech S27 Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: LİDER TEKNO | 2 yorum

1.205,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1205.00
Linktech S27 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: turco

1.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 1169.00
Linktech S27 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Telefonyedekparca

1.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 1179.00
Linktech S27 Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: TURCO | 2 yorum

1.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1229.00
Linktech S27 Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: BartiniAvm

1.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1275.00
Linktech S27 Tws Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ModaCepte

1.479,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1479.40
Linktech S27 Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: cepnet bilişim

1.515,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1515.00
LİNKTECH S27 Kulak İçi Oyuncu Silikonlu Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.519,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 1519.34
LİNKTECH S27 Kulak İçi Oyuncu Silikonlu Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ModaCepte

1.519,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1519.34
LinkTech S27 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

1.567,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1567.31
Link Tech S27 Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.599,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1599.30

LinkTech S27 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech S27 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
7 saat
30 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

LinkTech S27 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Çoklu Bağlantı Yok
• Gecikme Süresi 60 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 30 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 150 dk
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech S27 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.