Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Linktech SE20 Premium PRO Steel İPX4 Suya Dayanıklı v5.2 ENC TWS Bluetooth Kulaklık Satıcı: BartiniAvm
2.753,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 2753.10
Linktech SE20 Premium PRO Steel İPX4 Suya Dayanıklı v5.2 ENC TWS Bluetooth Kulaklık Satıcı: BİZİM TELEKOM
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 2899.00
Linktech SE20 Premium Metal Kutulu Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Siyah
Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 4 yorum
3.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 3200.00
Linktech SE20 Bluetooth Kulaklık - Siyah - Gri
Satıcı: AK-AY GSM
3.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 saat önce
4 3300.00
Linktech Se20 Premium Metal Kutulu Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Satıcı: BUY10 Teknoloji
3.871,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
5 3881.8
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER